1 gotë e vetme nga kjo pije dhe do hiqni yndyrën e akumuluar nga dita e djeshme

Ne kemi një “armë sekrete” që ju mund ta pini para se të shkoni në shtrat.

Kjo pije do të nxisë metabolizmin tuaj dhe do djegë kaloritë ndërkohë që ju jeni duke fjetur.

Receta:

Përbërësit

2 kastraveca 

1 limon organik

1 lugë xhenxhefil 

1 lugë lëng aloe vera

1 lugë kafe majdanoz

2 gota ujë kokosi

Udhezime

Vendos përbërësit në një blender dhe trazojini. Më pas e pini menjëherë!

Pse kjo recetë funksionon Majdanozi është i mbushur me antioksidantë, me vitamina esenciale dhe minerale. Limoni nxit metabolizmin tuaj dhe ndihmon në uljen e toksinave. Xhinxheri gjithashtu nxit metabolizmin tuaj dhe ka disa përfitime të shumta shëndetësore për aparatin tretës. Krahas punes tone te palodhur per t’iu informuar, na e shperbleni dhe ju qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .