“10 year challenge”, ja ndryshimi i Ilda Bejlerit

Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri njihet nga të gjithë si një femër sa tërheqëse, aq edhe provokuese.

Ajo gjithmonë tërheq vëmendje me fotot e saj që shpërndan në rrjetet sociale.

Ilda feston sot ditëlindjen e saj dhe ka postuar një foto duke uruar veten. Krahas urimit, shihen edhe dy fotot e Ildës para 10 viteve.

Në atë kohë bukuroshja ishte vetëm 21 vjeç dhe mund të bëhet mjaft qartë ndryshimi që ajo ka pësuar.