12 shenjat e horoskopit, që janë kombinimi më i keq

Sipas astrologëve ju mund të keni qenë një kombinim i keq në horoskop. “Your Tango” ju zbulon për secilën shenjë kombinimin më të keq sipas horoskopit, prandaj bëni mirë që para se të lidheni të pyesni partnerin për datën e lindjes.

Peshqit & Demi

Peshqit janë njerëz jashtëzakonisht të fortë dhe të lindurit në shenjën e Demit janë shumë kokëfortë.

Demi & Shigjetari

Të lindurën në shenjën e Demit e adhurojnë qëndrimin në shtëpi, ndërsa Shigjetarët preferojnë të dalin dhe të argëtohen në vende ku ka muzikë dhe shumë njerëz.

Binjakët & Bricjapi

Nëse dëshironi të dini kombinimin më të keq të horoskopit ja ku e keni. Një Binjak nuk mund të rrijë as një minutë me një Bricjap.

Ujori & Gaforrja

Gaforret janë shumë shtëpiake, ndërsa Ujorët janë një shpirt i lirë. Ujorët kërkojnë dikë që t’i plotësojë në marrëdhënie dhe Gaforrja nuk do të ishte kurrë e duhura.

Luani & Akrepi

Luanët mendojnë se janë shumë të bukur dhe nuk ndalojnë së e treguari këtë, ndërsa Akrepët njihen si njerëz shumë xhelozë.

Virgjëresha & Shigjetari

Shigjetarët bëjnë veprime që nuk i mendojnë gjatë dhe nuk kujtohen për pasojat. Virgjëreshat si njerëz të ndjeshëm nuk do përballonin dot qëndrimin me ta.

Virgjëresha & Peshorja

Të lindurit në shenjën e Virgjëreshës kanë maninë për të paragjykuar njerëzit, ndërkohë që Peshoret mendojnë se kanë gjithmonë të drejtë.

Shigjetari & Bricjapi

Këto dy shenjë përveçse nuk përputhen aspak në karakter, nuk kombinohen as në shtrat.

Peshqit & Virgjëresha

Peshqit janë shenja më e ëmbël e horoskopit, Virgjëreshat që janë me këmbë në tokë do i bënin të ndjeheshin keq me komentet e tyre.

Ujori & Demi

Këto dy shenja nuk mund të kenë asnjë komunikim mes tyre. Demët dëshirojnë që të bëjnë gjithçka për të marrë merita, por një Ujor nuk mund t’i lejojë kurrë.

Binjakët & Gaforrja

Ata nuk janë një nga kombinimet më të këqija, Nëse përpiqen edhe mund t’ia dalin.