3 lugë gjelle në ditë si kjo përzierje dhe floku juaj do të rritet menjëherë

Njerëzit që vuajnë nga rënia e flokëve e dinë sesa e vështirë është për t’u trajtuar dhe sesa të kushtueshme janë këto lloj trajtimesh. Ka shumë arsye që ndikojnë në rënien e flokëve, megjithatë mos u shqetësoni, sepse jeni gjithmonë në kohë për t’i trajtuar dhe kujdesur siç duhet. Kjo përzierje që do t’ju tregojmë jo vetëm që do t’ju ndihmojë me rritjen e flokëve, por njëkohësisht ndihmon edhe për shëndetin e syve dhe heqjen e thinjave.

Loading poll ...

Përbërësit:

200 gramë me vaj liri;

4 limonë;

1 kg me mjaltë;

3 thelpinj hudhre;

Image result for rritja e flokeve

Përgatitja:
Fillimisht qëroni thelpinjtë e hudhrës dhe hidheni atë në blender së bashku me limonat. Lërini të përziehen derisa të formohet një masë homogjene. Pastaj shtoni vaj liri dhe mjaltë dhe përziejeni atë sërish. Më pas vendoseni në një kavanoz dhe ruajeni në frigorifer. Sugjerohet të konsumoni 1 lugë gjelle 30 minuta përpara çdo vakti. Ju duhet të konsumoni 3 lugë gjelle në ditë përpara çdo vakti. Krahas punes tone te palodhur per t’iu informuar, na e shperbleni dhe ju qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur ( Foton apo Videon qe ndodhet me poshte ) . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE .