3 maska magjike për të rritur shpejt flokët tuaj

 

Loading poll ...

Nëse doni të keni flokë të gjatë,të bukur dhe të shëndetshëm,përmes një maske ju mund të mbërrini ketë rezultat kur të dëshironi.Ja cilat janë tre maskat magjike që ndihmojnë në rritjen e flokut.

1.Maska me argan

Kjo maskë për flokë ka efekte magjike ,formula e saj është e pasur me argan,jojoba dhe vaj bajame që ndihmojnë në forcimin dhe riparimin e flokëve të dëmtuar.Është vegane,pa kimikate.Të gjithë ata që e kanë përdorur,kanë vërejtur menjëherë ndryshimin.Flokë më të fortë,më të shëndetshëm dhe më të gjatë.

2. Maskë me esktrakt trëndafili dhe argani

Është zgjedhja e duhur për të forcuar dhe trashur flokët tuaj.Jo vetëm pse baza e saj është argani,por formula e mbushur me përbërës të shtuar si trëndafili,ekstrati i xhinxhërfilit dhe vaji i  kokosit ndihmojnë për të rivendosur lagështinë dhe proteinat në flokë.Nuk duhet të shqetësoheni për kimikatet,sepse kjo maskë nuk ka asnjë prej tyre.

3.Maskë me Granier Fructis

Për riparimin e flokëve të dëmtuar,mjafton  një grusht nga kjo maskë çudibërëse! Formula vegane e vajit të kokosit dhe papajas,si ekstrakte të thella për flokët tuaj,i bën ato të duken magjike në pak kohë.Është e lirë nga silikonet dhe është e sigurt për të gjitha llojet e flokëve madje dhe ato të lyer.Kjo maskë flokësh është një element kryesor i bukurisë që ata që e kanë provuar thonë se ndihomonë në përmirësimin e trashësisë,strukturës dhe shëndetit të flokëve tuaj.

 

/Ora News.tv/