50 vjeçarja Celine Dion shfaqet pa reçipeta në publik

 

Celine Dion, 50 vjeç, u shfaq në një kostum në të cilin habiti pa reçipeta.

Celine Dion ka qenë në syrin e të gjithëve pas arritjes në qytetin e dashurisë, për javën e modës, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Pasi arriti në Folies Bergere, në Paris të premtën për javën e modës, ajo tërhoqi vëmendjen me veshje.

Ikona e stilit, 50 vjeç, i la pak vend imagjinatës, pasi gjoksin e kishte mbuluar vetëm me një pëlhurë të hollë.

Loading poll ...

Ajo u sigurua që të gjithë t’i drejtonin syt nga ajo, ndërsa mbante edhe një palë syze dhe kapele.

Edhe gjatë ditës, Celine ishte parë e veshur elegante teksa u largua bashkë me Pepe Munoz, 34 vjeç.

Duke bërë që të shpërndahen thashetheme rreth romancës, dyshja ishin të pandarë kur u larguan nga Hotel Crillon në Paris. /Lajmi.net/