“7 rings”, kënga e re nga Ariana Grande që po ‘thyen’ rekord klikimesh

  Ariana Grande ka publikuar projektin e saj të parë për këtë vit.      

Ariana Grande ka publikuar këngën e re me titull “7 Rings”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Kënga ka pak orë që është publikuar dhe po pritet jashtëzakonisht mirë nga fansat e këngëtares, deri tani ajo ka marrë mbi 15 milionë klikime.

Kujtojmë që Ariana Grande ka qenë shumë e komentuar në fund të vitit të kaluar për shkak të ndarjes nga i fejuari i saj, Pete Davidson dhe vdekja e ishit të saj, Mac Miller.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Ariana Grande, me titull “7 Rings”. /Lajmi.net/

 

Ariana Grande ka publikuar projektin e saj të parë për këtë vit.

Ariana Grande ka publikuar këngën e re me titull “7 Rings”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Kënga ka pak orë që është publikuar dhe po pritet jashtëzakonisht mirë nga fansat e këngëtares, deri tani ajo ka marrë afro 6 milionë klikime.

Kujtojmë që Ariana Grande ka qenë shumë e komentuar në fund të vitit të kaluar për shkak të ndarjes nga i fejuari i saj, Pete Davidson dhe vdekja e ishit të saj, Mac Miller.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Ariana Grande, me titull “7 Rings”. /Lajmi.net/