A do të shfaqej në pasarela si modele nëse i jepet rasti? Flet Rina Balaj

 

Rina Balaj ka treguar nëse do të kishim pasur mundësinë ta shohim si modele në sfilata mode, pasi performoi në “Prishtina Fashion Night”.

Prishtina Fashion Night ka prezantuar koleksionet Pranverë-Verë 2019, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” e ka përcjellë nga afër këtë event dhe sjell detaje nga ajo që ndodhi në atë vend.

Në një intervistë dhënë për kamerën e “Mirage”, Rina pasi performoi në “Prishtina Fashion Night” foli për emocionin dhe tregoi nëse do ta shihnim në një sfilatë mode nëse do i jepej mundësia.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Rina Balajt. /Lajmi.net/