A e dini se çfarë janë këto krijesa “aliene”?!

 

Loading poll ...

Një burrë në Zelandën e Re ka mbetur i habitur pasi gjeti disa krijesa me pamje të çuditshme në dyshemenë e kuzhinës së nënës së tij.

Tim Clerke, nga Auckland, në Ishullin e Veriut të Zelandës së Re, shpërndau në mediat sociale pamjet e krijesave të vogla në dukje si alienë.

Clerke u kërkoi miqve të tij në Facebook që ta ndihmonin për të identifikuar krijesën.

Edhe ekspertët nuk mund të jepnin një mendim përfundimtar se për çfarë bëhet fjalë. Disa pretendonin se bëhej fjalë për këmbët e shkëputura të një fluture dhe të tjerë që pretendonin për lloje krimbash.

Ka edhe nga ata që pretendojnë se videoja është një mashtrim.

/Ora News.tv/