A e keni ditur? Kjo është lidhja familjare e Lorik Canës me Ledri Vulës

Lorik Cana zbulon lidhjen e tij familjare me Ledri Vulën.

Lorik Cana dhe Ledri Vula janë kushëri të largët.

Këtë e ka zbuluar Cana në emisionin Sevenbizz, ku ka shpjeguar lidhjen e tij me reperin shumë të dashur kosovar: