A është dedikim kënga “Pa dashni”? Ronela thotë të vërtetën

 

Pasi u aludua se kënga e re e Ronela Hajatit është dedikim, këngëtarja tregon të vërtetën.

Ronela Hajati ka qenë e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku zbuloi të pathëna rreth saj, shkruan, lajmi.net.

Këngëtarja foli edhe për pritshmërinë e këngës së re, meqë rast sqaroi nëse është dedikim ky projekt.

Po ashtu, ajo sërish ka folur lidhur me thashethemet që qarkullojnë për raportin e saj me Young Zerkën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Ronela Hajati. /Lajmi.net/