A është në lidhje dashurie Lule Mustafa? Flet këngëtarja

Lule Mustafa ka folur rreth statusit të saj aktual.

 

Lule Mustafa ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku tregoi për më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm gjatë xhirimeve të një prej skenave të klipit të ri të saj.

Ajo ka zbuluar detaje rreth këngës së re, po ashtu tregoi edhe se a është në lidhje dashurie.

Ndiqeni videon në linkun e mëpshtëm dhe mësoni përgjigjen e Lule Mustafës. /Lajmi.net/