A është shtatzënë Afërdita Dreshaj? Përgjigjet këngëtarja

  U martua gjatë verës së vitit 2018.      

Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj i dha fund beqarisë në qershor duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl, shkruan lajmi.net.

Por, përveç jetës luksoze që bën fansat shpesh e pyesin se kur do të ketë një fëmijë, a është në plan të çiftit.

E këtë herë, Dreshaj nuk ka hezituar të përgjigjet teksa thotë se kanë dëshirë por janë duke e shijuar lidhjen me njëri-tjetrin.

“Kam pranuar më shumë se 20 pyetje rreth kësaj çështje.Ne me të vërtetë duam fëmijë por jemi duke u kënaqur njëri-tjetrin momentalisht.

Kujtojmë që, Afërdita ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë pas një pauze të gjatë që bëri. /Lajmi.net/