Adele shfaqet e dehur në një lokal nate bashkë me miken e saj

 

Adele është gjetur e dehur.

Mediat e huaja kanë raportuar se këngëtarja Adele bashkë me miken e saj Jennifer Lawrence janë gjetur të dehura në një lokal nate i cili thuhej se ishte posaçërisht për personat gay, transmeton lajmi.net.

Dikush prej të pranishmëve është shprehur i habitur gjatë një prononcimi të dhënë.

“Nuk më besohet që pashë Adele dhe Jennifer Lawrence super të dehura mbrëmjen e djeshme”, tha ai.

Në vazhdim ua sjellim videon./Lajmi.net/