Adelina Berisha tregon ndryshimet para 10 viteve dhe sot

Ajo është ndër këngëtaret e cila vazhdon të komentohet shumë në shtypin rozë për çdo lëvizje që bën, shkruan Kosovarja.

E kësaj here, me që i gjithë rrjeti nxori imazhet nga arkiva 10 vjeçare, të njëjtën gjë e bëri edhe Adelina.

Në këtë imazh, ajo thotë se dallimi është vetëm te flokët, por siç edhe mund të vërehet, janë të shumta ndryshimet që ka bërë këngëtarja ndër vite.

E për këtë, tregon më së miri imazhi i cili po vazhdon të merr lum komentesh nga ndjekësit./Kosovarja/