Adelina dje në ditë zie, e sot befasoi me këtë!

Gjatë ditës së djeshme, Adelina Tahiri, njoftoi se kishte përjetuar një humbje shumë të madhe në jetë.

Ajo kishte humbur vajzën e dajës së saj, ku këtë lajm e ndau me të gjithë në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

Por, nuk kaluan as 24 orë, dhe për Adelinën thuajse u shua gjithçka pasi vazhdoi jetën në normalitet si gjithmonë.

Kjo nuk kishte si të dëshmohej më ndryshe, vetëm përmes postimit të saj të lëshuar në Instagram, ku rregullimi i thonjëve të saj dukej në nivel. /Kosovarja/