Adelina Emini thotë se punë ka, por këta janë faktorët pse nuk po punohet

 

Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”.

Adelina Tahiri në intervistën e saj dhënë për “Mirage”, ka folur shumëçka rreth jetës profesionale dhe asaj private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur rreth projekteve që planifikon t’i publikojë së shpejti, duke dhënë disa detaje.

Meqë është e angazhuar në shumë profesione, Adelina kishte një mesazh për të rinjtë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Adelina Emini për çështjen e punës. /Lajmi.net/