Adelina Ismaili ndihet e bekuar në mesin e këtyre personave

  Adelina Ismaili ndihet më e lumtur se kurrë më parë.      

Adelina Ismaili ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet përkrah familjarëve të saj, shkruan lajmi.net.

“Bekim i vërtetë, dashuri pakufi dhe lumturi. Familja”, ka shkruar këngëtarja sipër imazhit ku shihet bashkë me familjarët e saj.

Kujtojmë që Adelina Ismaili së fundi ka publikuar projektin “Sa 1000 engjuj”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

  

Loading poll ...