Adelina Ismaili: Xhelozia e tepruar po bëhej problem mes meje dhe Valit

 

Këngëtarja Adelina Ismaili ka folur së fundmi për xhelozinë.

Këngëtarja shqiptare gjatë një interviste të fundit në ‘E diell’ ka folur rreth karrierës së gjatë muzikore dhe jetës së saj private, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zbuluar po ashtu se në cillimet e para të saj dhe Valit, xhelozia kishte nisur të bëhej problem.

Këngëtarja shqiptare theksoi se tani nuk është më xheloze dhe tregoj se është më e lumtur se kurrë pranë Valit dhe djalit të tyre Uliksit./Lajmi.net/

Loading poll ...