Adelina ka një porosi për të rinjtë që ankohen se nuk ka vende pune në Kosovë

Adelina ka një porosi për të rinjtë që ankohen se nuk ka vende pune në Kosovë

 

Adelina Emini ka dhënë një mesazh për të rinjët që po ankohen se nuk ka vende pune në Kosovë.

Këngëtarja, Adelina Emini ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, e cila ka folur për karrierën profesionale dhe jetën private, shkruan lajmi.net.

Përveç projekteve muzikore, kur jemi tek puna, Emini i ka dërguar një mesazh të rinjëve të cilët po ankohen se nuk ka vende pune.

Se çfarë thotë Adelina dhe si e komenton këtë pjesë e mësoni përmes stories së mëposhtme. /Lajmi.net/