Adelina Tahiri e bën edhe në Bullgari, provokon para burrit dhe vëllait të saj

Adelina Tahiri ka shkuar me pushime në Bullgari dhe po e shoqërojnë vëllai dhe burri i saj.

Këngëtarja Adelina Tahiri në Instagramin e saj i ka publikuar disa foto nga pushimet e saj në Bullgari, atje ku ka shkuar me burrin e saj dhe e ka marrë me vete edhe vëllain, shkruan lajmi.net.

Në disa foto të postuara ajo shfaqet me shumë stil, mirëpo një detaj nuk ka pasur se si të ju ikën mediave e fansave.

Adelina edhe në Bullgari ka provokuar pas zhveshjes së rrobave të skijimit, madje këtë e bëri edhe para vëllait.

Këngëtarja seksi ka zbuluar gjoksin ndërsa i ka realizuar disa imazhe me dy personat e saj të veçantë.