Adelina Tahiri e lumtur në krahët e bashkëshortit, ja çfarë ka postuar

  Adelina Tahiri është shumë aktive në rrjete sociale.      

Adelina Tahiri ka postuar një fotografi përkrah bashkëshortit të saj, Serjozha Markov, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj dukeshin shumë të dashuruar teksa gjendeshin në përqafim të njëri-tjetrit.

Ata po shijonin një ditë me borë në ambient të hapur, ndërsa lumturia vërehej në sytë e të dyve.

Kujtojmë që Adelina dhe Serjozha janë prindër të një djali, që e kanë pagëzuar Jon. /Lajmi.net/