Adelina Tahiri humb një person të dashur

 

Adelina Tahiri ka humbur një person të afërt.

Adelina Tahiri përmes një postimi në rrjete sociale, ka njoftuar se humbi një person të dashur, shkruan lajmi.net.

“Pusho e qetë engjëll”, ka qenë mbishkrimi që ajo i kishte lënë fotos. Sipas “Prive”, Adelina Tahirit i ka vdekur vajza e dajës.

Kujtojmë që Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe së bashku kanë një djalë, të cilin e pagëzuan Jon. /Lajmi.net/

Loading poll ...