Adelina Tahiri më e dashuruar se kurrë, shfaqet në krahët e bashkëshortit!

Adelina Tahiri që nga koha kur bëri publike lidhjen e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serzhoja Makrov po vazhdon të publikojë imazh të ndryshme përkrah tij.

Edhe së fundi, Adelina ka ndarë me adhuruesit e saj një imazh ku shihet e lumtur pranë bashkëshortit, shkruan Indeksonline.

Çifti prej ditësh kanë filluar pushimet dimërore edhe kjo fotografi ishte e shkrepur pikërisht në një qendër skijmi.

Kujtojmë që Adelina dhe Serzhoja janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin, Jon.

 

Loading poll ...