Adelina Tahiri një nënë e përkushtuar, shikoni sa i është rritur djali

  Në gusht të vitit që e lamë pas, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë.      

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri në gusht të 2018 solli në jetë djalin të cilin e ka pagëzuar me emrin, Jon, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Serjozha Markov tashmë janë edhe me të plotësuar me lindjen e Jonit, të cilët ndihen më të lumtur se kurrë.

Adelina së fundmi solli një foto të Jonit në llogarinë e saj, Instagram i cili duket se ngjanë më shumë me të atin dhe tashmë ka bërë 5 muaj.

Artistja, Tahiri ka paralajmëruar se rikthimin në muzikë do ta bëjë me një këngë dedikuar të birit. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 @jonmarkoov ❤️❤️❤️ 

A post shared by   AdelinaTahiri  (@adelina_tahiri1) on