Adelina Tahiri zbulon këtë talent të fshehtë të bashkëshortit

  Adelina Tahiri nëpërmjet postimit të fundit e ka zbuluar një talent të fshehtë të bashkëshortit të saj.      

Këngëtarja Adelina Tahiri çdo ditë e më shumë po e dëshmon se është kokë e këmbë e dashuruar, shkruan lajmi.net.

Për dallim nga fillimet e para të lidhjes, atëherë kur pranoi kritika të shumta pse po e merr burrin shumë më të vjetër, sot Adelina po publikon shpesh foto të tij dhe me të bashkë.

Së fundmi ajo e ka zbuluar madje një talent të fshehur të burrit milioner, e që është përdorimi i instrumentit të pianos.

‘’Dashuria ime’’, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/