Adelina Tahiri zgjedh këtë vend për pushime

 

Adelina Tahiri ka udhëtuar sërish për pushime.

 

BeyonceAdelina Tahiri përmes një postimi në rrjete sociale, ka bërë të ditur se ka nisur pushimet në Greqi, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kësaj radhe zgjodhi Halkidikin për të pushuar, ndërsa në fotografinë që e publikoi në Instagram, sjell pamje nga hoteli ku po pushon.

Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe bashkë kanë një djalë, Jonin.

Për të mësuar më të rejat rreth Adelinës, ndiqeni videon e mëposhtme ku gjendet intervista e saj dhënë së fundi për “Mirage”. /Lajmi.net/