Adelina vazhdon skijimin, si nënë e re nuk po e lë keq jetën!

Adelina Tahiri ka ditë që po publikon imazhe nga pushimet e saj në vende malore dhe duke skijuar.

E një imazh të tillë e ka publikuar edhe sot, ku shihet me veshjen e zezë skijimi të kombinuar me ngjyrën e verdh.

Format trupore të Adelinës duken mirë edhe pse ka pak kohë që ka sjell në jetë djalin e saj, Jonin.

Përndryshe, mëmësia duket se nuk po e ndal Adelinën që të shijojë jetën e saj.