Adelina zgjedh mashkullin më seksi në estradë mes Capital T dhe Robertit

 

Adelina Berisha ka zgjedhur mashkullin më seksi në estradë.

Adelina Berisha ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte nga një emër mes opsioneve që kishte përball.

Ndër të tjera, ajo para saj kishte Robert Berishën dhe Capital T, prej të cilëve zgjodhi mashkullin më seksi në estradë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:18 mund ta kuptoni përgjigjen e Adelinës. /Lajmi.net/