Afërdita Dreshaj fotografohet pranë këtij mashkulli

Mashkulli me të cilin është fotografuar Afërdita Dreshaj është shumë i rëndësishëm për të.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj e ka publikuar një foto pranë vëllait të saj dhe me këtë rast ka zgjedhur që ta uroj për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

”Gëzuar ditëlindjen vëllai im, një dhe i vetmi që kam”, ka shkruar Afërdita pranë fotos së postuar në Instastory.

Ndryshe Afërdita është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl dhe po shijon jetën bashkëshortore jashtë vendlindjes.

Loading poll ...