Afërdita Dreshaj fotografohet pranë këtij mashkulli

Mashkulli me të cilin është fotografuar Afërdita Dreshaj është shumë i rëndësishëm për të.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj e ka publikuar një foto pranë vëllait të saj dhe me këtë rast ka zgjedhur që ta uroj për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

”Gëzuar ditëlindjen vëllai im, një dhe i vetmi që kam”, ka shkruar Afërdita pranë fotos së postuar në Instastory.

Ndryshe Afërdita është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl dhe po shijon jetën bashkëshortore jashtë vendlindjes.