Afërdita Dreshaj sërish me pozë provokuese: Krijoje diellin tënd

 

Afërdita Dreshaj po shijon akoma pushimet me motrën e saj.

Ka disa ditë që modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj është në pushime në Miami bashkë me motrën e saj, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, Afërdita ka sjell një fotografi teksa vë në pah linjat trupore dhe jo më kot shquhet për asetet bombastike.

“Krijoje diellin tënd”, ka shkruar ajo.

Loading poll ...

Afërdita e ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë por mbetet të shohim në vazhdim për atë se çfarë ka përgatitur për fansat. /Lajmi.net/