Afërdita Dreshaj sjell imazhe të reja, shkëlqen me dukjen

Afërdita Dreshaj vazhdon të bëhet lajm në mediat rozë.

Përveç karrierës së saj edhe jeta private e modeles dhe këngëtares së njohur është vazhdimisht në fokus, shkruan Indeksonline.

Afërdita e cila vitin që kamë pas ka kurorëzuar dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl po shijon disa ditë pushim së bashku me bashkëshorti.

Modelja ka sjellur disa imazh të reja në të cilat u paraqit goxha atraktive.

Si duket se Afërdita po i shijon pafund këto ditë të ftohta në krahët e bashkëshortit.

Loading poll ...

Ndryshe, Afërdita ja paralajmëruar se shumë shpejt do të rikthehet me një projekt muzikor.