Afërdita në një moment romantik me bashkëshortin: Këtë e quaj magji

Këngëtarja Afërdita Dreshaj e ka publikuar një fotografi të shkëputur nga një moment romantik me burrin e saj.

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj e ka publikuar në Instagram një foto me burrin e saj çek dhe dyshja duken shumë romantik pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar Afërdita shihet e veshur me një fustan të zi e të shkurtër i cili e bën të duket tejet seksi e pranë vetes e ka mashkullin e jetës momentet me të cilin i cilëson magjike.

”Këtë e quaj magji” ka shkruar Afërdita pranë fotos.

Loading poll ...