Afërdita quajti ‘njësh’, ky është reagimi i Adelina Ismailit

  Afërdita Dreshaj dje publikoi një foto të Adelinës, të cilën e quajti numër një.      

Afërdita Dreshaj e kishte shkëputur një imazh nga në performancë e Adelinës, shkruan lajmi.net/

“Gjithnjë, përgjithmonë, e para”, ka shkruar Afërdita.

Pasi e pa këtë koment të modeles, Adelina e ripostoi këtë foto në llogarinë e saj në Instagram dhe kishte disa fjalë për Afërditën.

“Të dua, bukuri”, ka shkruar këngëtarja, e cila u ndje e emocionuar pas këtij vlerësimi. /Lajmi.net/

Loading poll ...