Afrona bën ndryshimin drastik në pamje dhe bëhet zeshkane

Afrona Dika tashmë është mjaftë e njohur për publikun.

Ajo është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është bërë zeshkane.

Edhe e tillë, ajo po duket tejet e bukur.