Afrona Dika shfaqet më ndryshe, por befason me grimin!

Jo të rralla janë paraqitjet e Afrona Dikës në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon imazh nga përditshmëria e saj ndërsa rëndësi të madhe i kushton dukjes së saj fizike, shkruan Indeksonline.

Edhe në postimin që ajo ka bërë së fundi ka ardhur tërheqëse dhe e kuruar deri në detajin e fundit.

Me grim më të theksuar se zakonisht dhe më ndryshe se herët e tjera, Afrona dukjen mjaft bukur.

Kujtojmë që Afrona dhe këngëtari Blero planifikojnë të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë gjatë këtij viti.