Afrona Dika vjen me imazhe të reja

Afrona Dika ka publikuar imazhe të reja në të cilat ka ardhur më e bukur se kurrë.

E dashura e këngëtarit Blero edhe një herë ka treguar bukurinë e saj natyrale, por këtë herë me grim më të theksuar se zakonisht, shkruan Indeksonline.

Duke vënë në fokus fytyrën Afrona ka shkëlqyer në fotografit e fundit.

Ndryshe, Blero dhe Afrona po planifikojnë martesën gjatë këtij viti.