Afrona e zonja edhe në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur sonte për darkë

Afrona Dika dhe këngëtari Blero janë tani një ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Ata janë të fejuar dhe për pak muaj pritet të bëjnë edhe dasmën e tyre, e që është e përfolur ende pa ndodhur, përcjell ORAinfo.

Blero dhe Afrona janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, dhe pothuajse çdo ditë postojnë fotografi nga jeta e tyre.

E sot, Afrona ka postuar një video ku ka treguar për ushqimin qe ka përgatitur për darkë. Patate me ‘shpatell e kaçik’ është specialitet për sonte që ka përgatitur Afrona.

Afrona Dika

Gepostet von Albania Viral am Montag, 14. Januar 2019