Afrona zbulon vendet të cilat do t’i vizitojë me Bleron (FOTO)

Afrona dhe Blero këtë vit do të martohen.

Pas shumë vitesh në lidhje dhe fejesë, çifti këtë vit do të kurorëzohet me një dasmë madhështore.

Para kësaj, Afrona javë më parë zbuloi se ‘festën e beqarisë’ do ta kalojë me shoqet në Greqi ndërkaq Blero akoma nuk ka zbuluar asgjë.

Mirëpo, të dy kanë në plan t’i vizitojnë shumë vende të mëdha.

Ka qenë Afrona ajo e cila e ka bërë publike listën e vendeve tashmë të vizituara dhe ato akoma jo.

Më poshtë e keni instastoryn e Afronës.