Agnesa Vuthaj sjell pamje nga ndeja që ka organizuar me rastin ditëlindjes

 

Agnesa Vuthaj sot feston ditëlindjen e 33-të.

Agnesa Vuthaj me rastin e ditëlindjes ka pranuar shumë urime nga miqtë dhe fansat, shkruan lajmi.net.

Në mbrëmje, ajo ka organizuar çdo gjë deri në detaje në një ambient ku do të festojë bashkë me miq.

Në rrjete sociale, Agnesa ka postuar disa video, përmes së cilave sjell pamje nga festa e organizuar me rastin e ditëlindjes. /Lajmi.net/