Aksidenti/ Ky motorist është dy herë fatkeq!

 

Loading poll ...

Një motorist arriti të mbijetonte për mrekulli, pas dy aksidenteve të njëpasnjëshme. I riu fluturoi nga motori në mes të rrugës dhe sikur të mos mjaftonte kjo, atij i bie një shtyllë.

Aksidenti i pazakontë ndodhi në Nagpur, në shtetin perëndimor indian të Maharashtra.

Video tregon momenti kur burri kalon pranë një makine të bardhë duke u përplasur në rrugë ndoshta për shkak të shpejtësisë së lartë.

/Ora News.tv/