Aksidentohet Shkenda Dubova

Shkenda Dubova është aksidentuar me veturë.

Para pak minutash është bërë e ditur se këngëtarja Shkenda Dubova ka pësuar një aksident komunikacioni, shkruan lajmi.net.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes pas këtij aksidenti dhe po merret me rastin./Lajmi.net/