Aktorja e njohur: Zëri i Elvanës më rrëqeth

  Elvana Gjata vlerësohet lartë për vokalin dhe për shpirtin artistic që e posedon.      

Aktorja Adriana Matoshi ishte protagoniste e rubrikës “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë opsioneve, ajo para saj kishte edhe Dafina Zeqirin dhe Elvana Gjatën, për këtë të fundit kishte disa fjalë për t’i thënë.

Në linkun e mëposhtëm mund ta kuptoni se çfarë tha Adriana për Elvana Gjatën. /Lajmi.net/