Aktorja ruse provokon ndjekësit në rrjete sociale duke ulur minifundin

 

Emily Ratajkowski shfaqet tejet atraktive.

Modelja ruse, Emily Ratajkowski së fundmi në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi me të cilën ngacmon imagjinatën, shkruan lajmi.net.

Fotografia besohet të jetë nga fotosesioni i brendit ‘Livincool’ ku Emily vë në pah edhe një herë linjat e saja përfekte.

Kjo nuk është hera e parë që ajo ka provokuar nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram mirëpo çdo herë fotot që ka postuar kanë qenë në interes të publikut dhe mediave.

Mbetet të shihet cili është projekti i radhes i aktores ruse. Kujtojmë se ajo ishte pjesë e filmit ‘We Are Your Friends’. /Lajmi.net/