Aktorja shqiptare provokon si rrallë herë nga vetura

 

Aktorja e njohur shqiptare i ka provokuar ndjekësit e saj me publikimin e disa imazheve të reja.

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për t’i ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja të realizuara, shkruan lajmi.net.

Ajo ndiqet nga një numër i madh i njerëzve të cilët ia përcjellin aktivitetet ndërsa së fundmi Olta me ta i ka ndarë disa foto në të cilat duket elegante në të zezë por njëherësh provokative duke treguar gjoksin.

Olta Gixhari në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar shpesh imazhe të realizuara në mënyrë profesionale dhe dukej seksi por me foton që ua sjellim në vazhdim e dëshmon se mund t’a dalë edhe me selfie./Lajmi.net/