Alban Mehmeti uron festat e fundvitit me këtë fotosesion të veçantë familjar

Për festat e fundvitit janë gati edhe familja e këngëtarit, Alban Mehmeti.

Alban Mehmeti ka sjell fotosesionin e veçantë për festat e fundvitit me ç’rast ka uruar gjithë fansat e tij, shkruan lajmi.net.

“Urime festat e fundvitit nga familja ime ?❤️”, shkruan ai gjersa shfaqen tejet elegant e gjithë familja.

Albani dhe Fjolla janë një familje tejet e kompletuar ku tashmë kanë edhe dy fëmijë.

Nga ana tjetër, Albani vazhdon të jetë i angazhuar në projekte muzikore dhe ahengje të ndryshme familjare. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Urime festat e fundvitit nga familja ime ?❤️

A post shared by albanmehmetiofficial (@albanmehmetiofficial) on