Alban Ramosaj me një tjetër foto lakuriq, kësaj radhe nga shtrati

 

Alban Ramosaj e ka realizuar edhe një tjetër imazh në të cilin shfaqet i zhveshur.

Këngëtari Alban Ramosaj ditë më parë e ka publikuar një foto komplet lakuriq dhe e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram, kështu duke bërë shumë zhurmë në media e publik pasi ka pasur shumë reagime, shkruan lajmi.net.

Një foto të ngjashme Albani e ka realizuar nga shtrati por kësaj here shfaqet i zhveshur vetëm në pjesën e sipërme.

Kujtojmë se emri i tij ka qenë i komentuar në media edhe për shkak të jetës së tij private pasi nga pushimet e tij në Indonezi u shfaq me një femër seksi e cila ia ka realizuar edhe foton nudo./Lajmi.net/

Loading poll ...