Alban Skënderaj bëhet romantik, i dedikon fjalë zemre Miriamit

Alban Skënderaj i ka kushtuar disa fjalë dashurie gruas.

 

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ditë më parë nisën pushimet në një vend tropikal, shkruan lajmi.net.

Çifti po shoqërohet nga vajza e tyre në këto pushime, ndërsa nuk i kanë kursyer imazhet për fansat.

Së fundi, Albani publikoi një foto, në të cilën shfaqet me Miriamin, ku shkruan “Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty ?”.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Alban Skënderaj është “Drejt në zemër”, këngë kjo në bashkëpunim me 2Ton. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty ? 

A post shared by   Alban Skenderaj  (@albanskenderaj) on