Albatrit Muçiqi flet për ndjenjën e të bërit baba i binjakëve

 

Albatrit Muçiqi ka treguar se çfarë ndjenje është të bëhesh baba i binjakëve.

Albatrit Muçiqi ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka dhënë detaje rreth projektit të tij të ri si dhe foli rreth asaj se si u prit në publik.

Ndër të tjera, ai ka treguar edhe se si e mori lajmin se po bëhet baba i binjakëve dhe ndjenjën e të qenit baba i dy binjakëve Elia dhe Erald.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Albatriti. /Lajmi.net/