Albatriti publikon një fotografi të rrallë të prindërve

  Albatrit Muçiqi ka publikuar një fotografi të Nysretit dhe Meritës, realizuar vite më parë.      

Albatrit Muçiqi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaq prindërit e tij, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh të Nysretit dhe Meritës, këngëtari ka shkruar “JU DUA”, ndërsa ka bërë të ditur që fotoja është shkrepur në vitet e 90-ta.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Albatrit Muçiqi është “Smuj me ta fal”, ndërsa po punon drejt realizimit të këngëve të reja. /Lajmi.net/